Sławomir Zgóra

Prelegent: Sławomir Zgóra
Firma: EATON

Tytuł prezentacji: System filtracji EATON dla mycia przemysłowego.

Przedstawienie prelegenta: Absolwent Wydziału Inżynierii Chemicznej w Gliwicach. Swoje blisko 20 letnie doświadczenia zawodowe rozpoczął od pracy w firmie oferującej urządzenia dla przemysłu farb i lakierów zgłębiając procesy: homogenizacji, despergacji i ucierania oraz filtracji.
Specjalista w szeroko rozumianej filtracji przemysłowej. W latach od 2000 do 2003 współpracował pośrednio z firmą HAYWARD, GAF. Od 2004 pracuję bezpośrednio w firmie HAYWARD jako Sales Manager i jednocześnie jako jako specjalista w zakresie filtracji przemysłowej. W 2006 roku firma HAYWARD weszła w skład EATON Technologies. W tym okresie pracował nad róznymi rozwiązaniami filtracyjnymi dla setek polskich firm, zyskując spore doświadczenie w zakresie filtracji przemysłowej.
Mąż i ojciec dwójki dzieci. Od urodzenia związany z Gliwicami, Jego sentacją jest motto: że cała Polska jest jego domem.
Podczas konferencji PARTS4CLEANIG omówi rozwiązania filtracji przeznaczonej dla przemysłu i wykorzystywanej w procesie mycia.